Riex GM70 příborník do zásuvky 80 (722x474 mm), Grained, bílá
Kód: F003481Detailní popis produktu
Velmi kvalitní plastový příborník s protiskluzovým a elegantním povrchem. Rozměry mohou být snadno upraveny oříznutím nožem, nebo pilou. Šířku není třeba upravovat pokud se použije příborník do zásuvek s úzkými bočnicemi. Hloubka příborníku je optimální pro většinu typů 500mm dlouhých zásuvek. Do okolních zásuvek doporučujeme použít protiskluzovou podložku Riex GM82 nebo GM80 ve stejné barvě. Příborníky pro skříňky o šířce 60cm a více je možno doplnit o dřevěné vklady na nože, nebo kořenky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pevné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.131 kg |
| EAN: | 8596492088722 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka skříňky: | 500 mm |
| Množství v krabici: | 72 |
| Strana katalogu: | 9.4 |
| Šířka skříňky: | 800 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
