Riex GN37 odpadkový koš - od 400, 1x13L, H400, bílá
Kód: F007652Detailní popis produktu
Kulatý odpadkový koš s instalací na bočnici skříně a na klasické dveře otevírané do boku. Otevřením skříňky se odklopí víko nádoby. Pro dveře o šířce min. 400mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše na dvířko |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.37 kg |
| Barva: | Bílá |
| Počet košů: | 1 |
| Výška: | 400 mm |
| Kapacita: | 13 Litr |
| Strana katalogu: | 9.2799999999999994 |
| Šířka skříňky: | 400 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
