Riex GN50 odpadkový koš - od 450, 2x21L, H433, Quartz šedá
Kód: F007648Detailní popis produktu
Výsuvný zabudovaný odpadkový koš na třízený odpad s instalací na dno sříňky, která má běžná, do boku otevíraná dvířka. Kompletní sestava rámu z kovu a plastu s výsuvy a automaticky otevíraným víkem. Součástí sady je také táhlo na dveře, které vysune sorter při otevření dveří. Pro skříňky o šířce min. 450mm. Na horní kryt koše je možno odkládat např. úklidové prostředky. Nádobami lze velmi snadno manipulovat - vytahovat ji a vynášet díky sklápěcím uším.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery a koše za dvířka |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.8 kg |
| Barva: | Šedá |
| Počet košů: | 2 |
| Výška: | 433 mm |
| Kapacita: | 42 Litr |
| Strana katalogu: | 9.2799999999999994 |
| Šířka skříňky: | 450 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
