Riex GN52 odpadkový koš - od 300, 3x10L, H400, antracit
Kód: F007642Detailní popis produktu
Velkokapacitní výsuvný zabudovaný odpadkový koš na třízený odpad s instalací na dno sříňky, která má běžná, do boku otevíraná dvířka. Kompletní sestava kovového, trubkového rámu s kuličkovými výsuvy (bez tlumeného dotahu) a plastovým víkem. Ideální pro úzké skříňky od 300mm. S nádobami lze velmi snadno manipulovat - vytahovat je a vynášet díky sklápěcím uším.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery a koše za dvířka |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.1 kg |
| Barva: | Antracit |
| Počet košů: | 3 |
| Výška: | 400 mm |
| Kapacita: | 30 Litr |
| Strana katalogu: | 9.26 |
| Šířka skříňky: | 300 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
