Riex GN57 odpadkový koš - montážní sada pro čelo zásuvky
Kód: F007638Detailní popis produktu
Čelní úchyt pro dvířka instalovaná přímo na Sorter 550 Line. Díky těmto úchytům je možno vysouvat sorter přímo za dvířka skříňky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery a koše za dvířka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Barva: | 8888 |
| Počet košů: | 8888 |
| Výška: | 8888 mm |
| Kapacita: | 8888 Litr |
| Strana katalogu: | 9.2899999999999991 |
| Šířka skříňky: | 8888 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
