Riex GN57 odpadkový koš - od 450, 2x30L, H511, šedá
Kód: F007637Detailní popis produktu
Velkokapacitní výsuvný zabudovaný odpadkový koš na třízený odpad s instalací na dno sříňky, která má běžná, do boku otevíraná dvířka. Kompletní sestava výsuvného rámu z kovu a plastu s výsuvy. Pro šířku skříňky min. 450mm. Součástí je víko na nádoby, které se instaluje na jeden bok (levý nebo pravý) skříňky. S nádobami lze velmi snadno manipulovat - vytahovat je a vynášet díky bočním úchytům.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery a koše za dvířka |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.9 kg |
| Barva: | Šedá |
| Počet košů: | 2 |
| Výška: | 511 mm |
| Kapacita: | 30 Litr |
| Strana katalogu: | 9.2899999999999991 |
| Šířka skříňky: | 450 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
