Riex GN57 odpadkový koš - univezální přenosný koš, 5L, šedá
Kód: F007639Detailní popis produktu
Univerzální kontejner na odpadky. Lze jej zavěsit na hranu kuchyňských dvířek, nebo na stranu koše z řady 550 Linea. Součástí je také těsné plastové víko nádoby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery a koše za dvířka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| Barva: | Šedá |
| Počet košů: | 1 |
| Výška: | 8888 mm |
| Kapacita: | 5 Litr |
| Strana katalogu: | 9.2899999999999991 |
| Šířka skříňky: | 8888 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
