Riex GN58 odpadkový koš - od 300, 1x16L, H360, světle šedá
Kód: F007646Detailní popis produktu
Výsuvný zabudovaný odpadkový koš s instalací na dno sříňky, která má běžná, do boku otevíraná dvířka. Kompletní sestava plastového rámu s kuličkovými výsuvy a automaticky otevíraným víkem. Ideální pro úzké skříňky od šíře 300mm. Součástí je víko na nádoby, které se automaticky otevře při vysunutí koše. Nádobou lze velmi snadno manipulovat - vytahovat ji a vynášet díky sklápěcím uším. Koše se vysunují ručně potažením přímo za tělo koše.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery a koše za dvířka |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.55 kg |
| Barva: | Šedá |
| Počet košů: | 1 |
| Výška: | 360 mm |
| Kapacita: | 16 Litr |
| Strana katalogu: | 9.27 |
| Šířka skříňky: | 300 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
