Riex GN76 koš na prádlo - 500, 1x50L, H506, bez výsuvu, bílá
Kód: F007680Detailní popis produktu
Výsuvný zabudovaný koš na prádlo na bočnice zásuvky. Sestava výsuvného rámu z kovu a plastu který se zavěsí mezi dvojité bočnice zásuvkového systému (výsuvy a bočnice nejsou součástí). Doporučené výsuvy jsou ND30 v délce 500 mm a výšce 86 mm, lze použít pro libovolné typy výsuvů s dvojitou bočnicí (nikoli však úzké bočnice). Koše na prádlo řady GN76 jsou vhodné pro šířky skříněk 600 mm (F007679), 500 mm (F007680), 450 mm (F007681) a 400 mm (F007682). Koše lze velmi snadno vytahovat díky otvorům na bocích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery s výsuvem |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.93 kg |
| Barva: | Bílá |
| Počet košů: | 1 |
| Výška: | 506 mm |
| Kapacita: | 50 Litr |
| Strana katalogu: | 9.3000000000000007 |
| Šířka skříňky: | 500 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
