Riex GN77 koš na prádlo - od 450, 1x50L, H504, bez závěsu, bílá
Kód: F007683Detailní popis produktu
Výklopný koš na prádlo s instalací na výklopné dveře koupelnové skříňky. Plastový koš lze vytáhnout, přenést a pak zase zavěsit zpátky na dveře. Součástí systému je kovový rám pro koš, plastový koš na prádlo, úchyty na dveře. Nutno dokoupit miskové závěsy a výklop Kesse Duo F008075.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery s výsuvem |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| Barva: | Bílá |
| Počet košů: | 1 |
| Výška: | 600 mm |
| Kapacita: | 50 Litr |
| Strana katalogu: | 9.31 |
| Šířka skříňky: | 450 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
