Riex GN86 odpadkový koš - 600, 2x29+2x8L, H463, bez výsuvu, antracit
Kód: F007633Detailní popis produktu
Velkokapacitní výsuvný zabudovaný odpadkový koš na třízený odpad. Sestava výsuvného rámu z kovu a plastu který se zavěsí mezi dvojité bočnice zásuvkového systému (výsuvy a bočnice nejsou součástí). Doporučené výsuvy jsou ND30, lze použít pro libovolné typy výsuvů s dvojitou bočnicí (nikoli však úzké bočnice). Pro šířku skříňky 600mm. S nádobami lze velmi snadno manipulovat - vytahovat je a vynášet pomocí sklopných uší. K sorteru je možno dokoupit pevné vestavné víko/police pro odkládání např. uklízecího náčiní a pro minimalizaci zápachu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery bez výsuvu |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.98 kg |
| Barva: | Antracit |
| Počet košů: | 4 |
| Výška: | 463 mm |
| Kapacita: | 74 Litr |
| Strana katalogu: | 9.23 |
| Šířka skříňky: | 600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
