Riex GN87/GN86 kryt (police) pro odpadkový koš - 450, vestavný, kov, antracit
Kód: F008279Detailní popis produktu
Kryt/police pro vestavěné odpadkové koše/sortery Gollinucci z řady 560 a 580. Kryt se instaluje mezi bočnice skříně těsně nad nádoby sorteru, je tedy potřeba zvolit šířku podle vnější šířky skříně. Na kryt/polici lze odkládat drobnosti jako čistící pomůcky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery s výsuvem |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.84 kg |
| Barva: | Antracit |
| Počet košů: | 8888 |
| Výška: | 8888 mm |
| Kapacita: | 8888 Litr |
| Strana katalogu: | 9.2200000000000006 |
| Šířka skříňky: | 450 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
