Riex GN87 odpadkový koš - 600, 2x40L, H506, antracit
Kód: F007632Detailní popis produktu
Velkokapacitní výsuvný zabudovaný odpadkový koš na třízený odpad. Kompletní sestava výsuvného rámu z kovu a plastu s tlumenými výsuvy. Součástí jsou úchyty čelního panelu. Pro šířky skříňěk 300, 400, 450, 500 a 600mm (tloušťka bočnic 16-19mm). S nádobami lze velmi snadno manipulovat - vytahovat je a vynášet pomocí sklopných uší. K sorteru je možno dokoupit pevné vestavné víko/police pro odkládání např. uklízecího náčiní a pro minimalizaci zápachu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery s výsuvem |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.05 kg |
| Barva: | Antracit |
| Počet košů: | 2 |
| Výška: | 506 mm |
| Kapacita: | 80 Litr |
| Strana katalogu: | 9.2200000000000006 |
| Šířka skříňky: | 600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
