Riex GN88 odpadkový koš - 600, 2x29L + 2x8L, H485, antracit
Kód: F007623Detailní popis produktu
Velkokapacitní výsuvný zabudovaný odpadkový koš na třízený odpad. Kompletní sestava výsuvného celokovového rámu s tlumenými výsuvy. Součástí jsou úchyty čelního panelu. Pro šířku skříňky 600mm (tloušťka bočnic 16-19mm). Součástí je pevné vestavné víko/police pro odkládání např. uklízecího náčiní a pro minimalizaci zápachu. S nádobami lze velmi snadno manipulovat - vytahovat je a vynášet pomocí sklopných uší.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výsuvné sortery s výsuvem |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.39 kg |
| Barva: | Antracit |
| Počet košů: | 4 |
| Výška: | 485 mm |
| Kapacita: | 74 Litr |
| Strana katalogu: | 9.1999999999999993 |
| Šířka skříňky: | 600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
