Riex GP13 karusel 270°, drátěné koše, W800, H600-750, chrom
Kód: F001209Detailní popis produktu
Sada otočných karuselů do rohové skříňky. Sada obsahuje dva koše a montážní tyč. Koše jsou drátěné a chromované. Výšku skříňky lze nastavit mezi 600 - 750mm. Šířka skříňky je min 800mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karusely |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.199 kg |
| EAN: | 8596492076859 |
| Barva: | Chrom |
| Tvar: | 270° |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Strana katalogu: | 10.3 |
| Šířka skříňky: | 800 mm |
| Typ košů: | Drátěné koše |
| Výška skříňky: | 600..750 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
