Riex GP22 nábytková nožka 60x60 mm, H20, plast, stříbrná
Kód: F003627Detailní popis produktu
Tato nízká nožka je perfektním řešením pro váš nábytek, poskytující stabilitu a moderní vzhled. Vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu, zajistí pevnost a trvanlivost. Díky svému designu a stříbrné barvě se snadno instaluje a dokonale ladí s různými styly interiérů. Buďte si jisti, že váš nábytek bude stát na pevném a spolehlivém základu s naší nožkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.206 kg |
| EAN: | 8596492091364 |
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 20 mm |
| Množství v krabici: | 600 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.33 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
