Riex GP28 karusel 180°, koše s plným dnem, W900, H600-750, tmavě šedá
Kód: F001212Detailní popis produktu
Sada otočných karuselů do rohové skříňky. Sada obsahuje dva koše s plným dnem a montážní tyč. Dno košů je vyrobeno z HDF desky a ohrádka je z oválného drátu. Výšku skříňky lze nastavit mezi 600 - 750mm. Šířka skříňky je min 900mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karusely |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.221 kg |
| EAN: | 8596492036426 |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Tvar: | 180° |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Strana katalogu: | 10.29 |
| Šířka skříňky: | 900 mm |
| Typ košů: | Koše s plným dnem |
| Výška skříňky: | 600..750 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
