Riex GR70 nábytková nožka D52, H100, stříbrná
Kód: F003589Detailní popis produktu
Plastová kulatá nábytková noha s výškovým seřízením.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.018 kg |
| EAN: | 8596492089439 |
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost: | 200 kg |
| Výška: | 100 mm |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.29 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
