Riex GR70 nábytková nožka D52, H200, stříbrná
Kód: F003591Detailní popis produktu
Plastová kulatá nábytková noha s výškovým seřízením.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.643 kg |
| EAN: | 8596492089453 |
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost: | 200 kg |
| Výška: | 200 mm |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.29 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
