Riex GR72 nábytková nožka 60x60 mm, H20, stříbrná
Kód: F003593Detailní popis produktu
Nízká plastová nábytková nožka hranatá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.594 kg |
| EAN: | 8596492089477 |
| Barva: | Stříbrná |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 20 mm |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.32 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
