Riex GR73 nábytková nožka 60x60 mm, H10, chrom
Kód: F003603Detailní popis produktu
Nízká plastová nábytková nožka hranatá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| EAN: | 8596492089576 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 10 mm |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.32 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
