Riex GR75 nábytková nožka 80x30 mm, H10, černá
Kód: F003606Detailní popis produktu
Nízká plastová nábytková nožka hranatá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.212 kg |
| EAN: | 8596492089606 |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 10 mm |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.31 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
