Riex GR76 nábytková nožka 33x33 mm, H150, černá
Kód: F003611Detailní popis produktu
Moderní kvalitní plastová nábytková noha s možností seřízení výšky o 10mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 8596492089651 |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 250 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
