Riex GR77 nábytková nožka 38x38 mm, H150, chrom
Kód: F003597Detailní popis produktu
Moderní kvalitní plastová nábytková noha s možností seřízení výšky o 10mmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.252 kg |
| EAN: | 8596492089514 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
