Riex GR79 nábytková nožka 25x25 mm, H120, černá
Kód: F004310Detailní popis produktu
Tato nízká nožka je perfektním řešením pro váš nábytek, poskytující stabilitu a moderní vzhled. Vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu, zajistí pevnost a trvanlivost. Díky svému designu a stříbrné barvě se snadno instaluje a dokonale ladí s různými styly interiérů. Buďte si jisti, že váš nábytek bude stát na pevném a spolehlivém základu s naší nožkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8596492089675 |
| Barva: | Černá |
| Nosnost: | 120 kg |
| Výška: | 120 mm |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.31 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
