Riex GS13 nábytková nožka H120, chrom
Kód: F001895Detailní popis produktu
Ocelová nábytková noha chromovaná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| EAN: | 8596492043837 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Nosnost: | 100 kg |
| Výška: | 120 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.22 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
