Riex GS23 nábytková nožka D30, H100, matná černá
Kód: F003053Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou. Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.425 kg |
| EAN: | 8596492044230 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 45 kg |
| Výška: | 100 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.21 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
