Riex GS23 nábytková nožka D30, H120, chrom
Kód: F001953Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou. Maximální zatížitelnost 45 kg na nohu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.084 kg |
| EAN: | 8596492044155 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Nosnost: | 45 kg |
| Výška: | 120 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.21 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
