Riex GS25 nábytková nožka H80, chrom
Kód: F001942Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| EAN: | 8596492044049 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 80 mm |
| Množství v krabici: | 200 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.2 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
