Riex GS28 nábytková nožka D50, H120, imitace nerezové oceli
Kód: F001958Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.096 kg |
| EAN: | 8596492043431 |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Nosnost: | 100 kg |
| Výška: | 120 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.22 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
