Riex GS29 nábytková nožka D50, H150, matný chrom
Kód: F001965Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.096 kg |
| EAN: | 8596492043479 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 300 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.22 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
