Riex GS32 nábytková nožka H130, matná černá
Kód: F001983Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.054 kg |
| EAN: | 8596492043653 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 130 mm |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.19 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
