Riex GS36 nábytková nožka D50, H150, matná černá
Kód: F001979Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.063 kg |
| EAN: | 8596492043615 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 120 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.19 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
