Riex GS36 nábytková nožka D50, H200, chrom
Kód: F001970Detailní popis produktu
Ocelová nábytková nožka kulatá s regulovatelnou délkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.146 kg |
| EAN: | 8596492043523 |
| Barva: | Chrom |
| Povrchová úprava: | Lesklá |
| Nosnost: | 120 kg |
| Výška: | 200 mm |
| Množství v krabici: | 50 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.19 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
