Riex GS43 nábytková nožka H400, matná černá
Kód: F002846Detailní popis produktu
Nábytková noha ocelová - svařená z ocelových drátů a přírubou z masivního plechu. Matný černý lak.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| EAN: | 8596492043684 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Výšková stavitelnost: | 0 mm |
| Nosnost: | 300 kg |
| Výška: | 400 mm |
| Levelling: | 2 mm |
| Množství v krabici: | 40 |
| Profil nohy: | 8888 mm |
| Strana katalogu: | 5.17 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
