Riex GS43 nábytková nožka H710, matná černá
Kód: F002847Detailní popis produktu
Nábytková noha ocelová - svařená z ocelových drátů a přírubou z masivního plechu. Matný černý lak.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| EAN: | 8596492043691 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Výšková stavitelnost: | 2 mm |
| Nosnost: | 300 kg |
| Výška: | 710 mm |
| Levelling: | 2 mm |
| Množství v krabici: | 20 |
| Profil nohy: | 8888 mm |
| Strana katalogu: | 5.17 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
