Riex GS44 nábytková nožka H170, matná černá
Kód: F002849Detailní popis produktu
Nábytková noha ocelová - svařená z ocelových drátů a přírubou z masivního plechu. Matný černý lak.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| EAN: | 8596492043707 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 300 kg |
| Výška: | 170 mm |
| Množství v krabici: | 40 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.17 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
