Riex GS49 nábytkové nohy H150, matná černá
Kód: F003048Detailní popis produktu
Masivní ocelová nábytková noha z plechu. Noha má lehký sklon a velmi moderní tvar.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 8596492043820 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 200 kg |
| Výška: | 150 mm |
| Množství v krabici: | 60 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ne |
| Strana katalogu: | 5.17 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
