Riex GS53 nábytková nožka H170, matná černá
Kód: F002861Detailní popis produktu
Nábytková noha ocelová s přírubou z masivního plechu s minimální možností nastavení délky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.136 kg |
| EAN: | 8596492043806 |
| Barva: | Černá |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 170 mm |
| Množství v krabici: | 40 |
| Nastavení výšky: | 8888 |
| Rektifikace: | Ano |
| Strana katalogu: | 5.16 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
