Riex GT05 nábytkové kolečko D40, plotnička 38x38x1,5 mm, brzda, černá
Kód: F000850Detailní popis produktu
Nábytkové kolečko s plotničkou pro skříňky jezdící na měkčím povrchu (bez měkčeného běhounu). Kolečko je vybaveno brzdou pro aretaci a zajištění nábytku proti posuvu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohledová |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 8596492042595 |
| Barva: | Černá |
| Dynamická nosnost: | 8888 kg |
| Průměr: | 40 mm |
| Statická nosnost: | 20 kg |
| Strana katalogu: | 5.38 |
| Typ běhounu: | Tvrdý |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
