Riex GV23 plastový vzdušník, H10, D35, bílá
Kód: F001020Detailní popis produktu
Kulatý plastový vzdušník k zakrytí větracího otvoru ⌀35mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzdušníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.112 kg |
| EAN: | 8596492061046 |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 10 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Průměr: | 35 mm |
| Strana katalogu: | 9.16 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
