Riex GV25 plastový vzdušník, H17, D50, buk
Kód: F001029Detailní popis produktu
Kulatý plastový vzdušník k zakrytí větracího otvoru ⌀50mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzdušníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.094 kg |
| EAN: | 8596492061053 |
| Barva: | Béžová (buk) |
| Výška: | 17 mm |
| Množství v krabici: | 100 |
| Průměr: | 50 mm |
| Strana katalogu: | 9.16 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
