Riex GW22 nábytková nožka, kónická zkosená, D45/D25, H100, nelakovaný přírodní dub (balení 4ks)
Kód: F005004Detailní popis produktu
Kónická dřevěná nábytková šikmá nožka s plechovou přírubou pro našroubování do dna nábytku. Nožka není lakovaná, lze ji tudiž nabarvit libovolnou barvou, olejem, voskem, nebo lakem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.6 kg |
| EAN: | 8596492104620 |
| Barva: | Přírodní dub |
| Nosnost: | 500 kg |
| Výška: | 100 mm |
| Certifikace FSC: | Ne |
| Rektifikace: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
