Riex GX53/GX58 potravinová skříň, rám s výsuvy, 2000-2150 mm, bílá
Kód: F001857Detailní popis produktu
Výsuvná potravinová skříň s tlumeným skrytým výsuvem a nosností 90kg. Sada obsahuje rám, spodní výsuv s tlumením a horní výsuv. Ke zkompletování celé potravinové skříně je potřeba dokoupit libovolné množství drátěných košů GX53 nebo košů s plným dnem GX58 a příchyty dvířek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rámy a mechanismy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8596492062432 |
| Barva: | Bílá |
| Nosnost: | 90 kg |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Strana katalogu: | 10.17 |
| Výška skříňky: | 2000..2150 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
