Riex JC36 narážecí plastová hmoždinka pro šrouby, D5xL9,5, vnitřní D3, bílá
Kód: F002536Detailní popis produktu
Nylonová expanzní hmoždinka s vnitřním metrickým závitem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.109 kg |
| EAN: | 8596492050989 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 9,5 mm |
| Průměr: | 5 mm |
| Strana katalogu: | 14.24 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
