Riex JC37 Hex narážecí matice, M6/L12 bez kuličky
Kód: F007581Detailní popis produktu
Šestihranná rozpínatelná mosazná matice. Slouží jako vložka do otvoru v desce, která vytvoří metrický závit pro šroub.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Barva: | Žlutý zinek |
| Délka: | 12 mm |
| Průměr: | 6 mm |
| Strana katalogu: | 14.25 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
