Riex JD14 šroub pro úchytky M4,0x20 mm, PZ, s plochou hlavou, bílý zinek (balení 400 ks)
Kód: F001807Detailní popis produktu
Šroub k uchycení úchytek. Doporučujeme vybrat šroub, který je o 4mm delší, než je tloušťka čela.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Metrické šrouby a matice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8596492039816 |
| Barva: | Bílý zinek |
| Délka: | 20 mm |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.21 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Plochá hlava |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
