Riex JW51 spojovací kolík, 8x30 mm, rýhovaný, nekalibrovaný, buk (balení 1 kg, cca 930 ks)
Kód: F004936Detailní popis produktu
Dřevěný kolík pro lepené spoje desek. Kolík má v sobě drážkování pro snažší distribuci lepidla podél otvorů. Kolíky jsou vyrobeny z bukového dřeva. Pro automatické stroje doporučujeme použít kalibrované kolíky JW55.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 8596492100950 |
| S lepidlem: | Ne |
| Délka: | 30 mm |
| Certifikace FSC: | Ne |
| Množství v krabici: | 18 |
| Průměr: | 8 mm |
| Strana katalogu: | 14.34 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
