Riex JW52 spojovací tyč, 6x1000 mm, rýhovaná, nekalibrovaný, buk
Kód: F004939Detailní popis produktu
Kolíková buková tyč pro lepené spoje nábytkových dílů. Tyč je vybavena drážkami pro efektivní rozvod lepidla po otvorech mezi spoji. Tyč se prodává v délce 1m a lze ji libovolně zkrátit podle potřeby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyče |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.97 kg |
| EAN: | 8596492100981 |
| Délka: | 1000 mm |
| Certifikace FSC: | Ne |
| Množství v krabici: | 100 |
| Průměr: | 6 mm |
| Strana katalogu: | 14.35 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
