Riex JW55 spojovací kolík, 10x40 mm, rýhovaný, kalibrovaný, bříza (balení 1000 ks)
Kód: F002510Detailní popis produktu
Tento produkt byl nahrazen novějším produktem s certifikátem FSC - F014870
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kolíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 8596492050729 |
| S lepidlem: | Ne |
| Délka: | 40 mm |
| Certifikace FSC: | Ne |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Průměr: | 10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
